محتوای ویدئویی در استودیو چیست؟

مشاهده ویديوها

به هرگونه اطلاعاتی که به صورت ویدئویی (صوتی و تصویری) تولید شود، محتوای ویدئویی می‌گویند مانند تیزرهای تبلیغاتی و کلیپ آموزشی. ساخت اینگونه محتوای ویدئویی نیازمند تجهیزات و دانش زیادی است که لایوگرافی با همکاری استودیوها و داشتن تیم مجرب صدابرداری و تصویربرداری این کار را برای شما آسان می‌سازد. اگر محتوایی دارید که نیاز به ساخت ویدئویی دارد می‌توانید با همکاری تیم لایوگرافی یک ویدئوی حرفه‌ای بسازید.

همین حالا تماس بگیرید

محتوای ویدئویی آموزشی

مشاهده ویديوها

اگر یک استاد هستید که نمی‌توانید برای کلاس‌های حضوری وقت بگذارید، می‌توانید با همکاری لایوگرافی، تدریس خود را در استودیو با پرده کروماکی انجام دهید تا تیم ما با فیلم‌برداری و تدوین حرفه‌ای محتوای شما را در ویدئو مونتاژ کند. با این کار یک ویدئوی آموزشی با تعامل بالا دارید که مخاطب به راحتی با آن ارتباط برفرار می‌کند و به علت جذابیت بالا از آن خسته نمی‌شود. برای تدریس غیر حضوری راه‌های دیگری مثل کلاس آنلاین و وبینار است که می‌توانید از سرویس‌های ما استفاده کنید.

همین حالا تماس بگیرید

محتوای ویدئویی تبلیغاتی

مشاهده ویديوها

همه برای معرفی و تبلیغ محصول خود از کمپین‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند که یکی از جذاب‌ترین کمپین‌ها تبلیغات با محتوای ویدئویی است. بزرگترین کمپانی‌ها با ایده‌های مختلف سعی در جذاب کردن محتوای ویدئویی خود دارند تا در ذهن مخاطبین جا باز کنند و به یاد بمانند. لایوگرافی با بهترین تیم تبلیغاتی خود آماده ساخت و حتی راه اندازی پخش زنده اینترنتی و پوشش آنلاین ویدئو شما است.

همین حالا تماس بگیرید