لایو استریمینگ چیست؟

مشاهده رویدادها

به پخش زنده محتوا به صورت اینترنتی لایو استریمینگ می‌گویند. از این قابلیت برای راه اندازی پخش زنده اینترنتی به منظور اشتراک گذاری آنلاین بازی‌ها برای گیمرها، کلاس آنلاین، جلسات و ویدئو کنفرانس ها، پوشش آنلاین رویداد استفاده می‌شود. این محتوای زنده می‌تواند به دو صورت محدود یا نامحدود در اختیار مخاطبین قرار گیرد. لایو استریمینگ امروزه استفاده‌های زیادی دارد. برگزار کنندگان رویدادها و کلاس‌ها دیگر نگران از دست دادن مخاطبین خود در خارج از محدوده جغرافیایی خود نیستند.

همین حالا تماس بگیرید

بسترهای لایو استریمینگ

مشاهده رویدادها

بسترهای گوناگونی برای این منظور به وجود آمده‌اند. بعضی نرم افزارها به علت سهولت در استفاده همگانی شده و در دسترس همه اقشار است؛ مانند: لایو اینستاگرام، لایو یوتیوب، لایو آپارات و لایو فیس بوک. اما بعضی نرم افزارها به صورت تخصصی این کار را انجام می‌دهند مثل ادوبی کانکت (Adobe Connect) که یکی از معروف‌ترین آنهاست. بعضی پلتفرم‌ها مانند ایسمینار (e seminar) از بستر ادوبی برای لایو استریمینگ خود استفاده می‌کنند.

همین حالا تماس بگیرید

گیم استریمینگ

مشاهده رویدادها

یکی از طرفداران پر و پا قرص لایو استریمینگ، گیمرها هستند. گیمرها عاشق رقابت هستند و برای نشان دادن توانایی‌های خود در بازی‌های مختلف گیم استریم انجام می‌دهند. به این روش اسم و رسمی برای خود پیدا می‌کنند و در بازی‌های روز دنیا شناخته شده قدم می‌گذارند. اما این داستان تاثیرات دیگری دارد. این افراد می‌توانند الهام بخش افراد تازه کار در بازی‌ها باشند. خیلی از بازی‌ها مسابقات بین المللی با جوایز کلانی دارند. آرزوی هر گیمری است تا بتواند توانایی مورد نیاز برای این شرکت در این مسابقات را داشته باشد.

همین حالا تماس بگیرید