خدمات لایوگرافی

این آسان ترین راه ارتباطه

همیشه بهترین خدمات را از ما بخواهید

تیم لایوگرافی برای پخش زنده رویدادهای شما در بستر اینترنت آماده به همکاری است.

و همچنین شما می توانید تمامی خدمات مرتبط به حوزه محتوا تصویری رااز تیم لایوگرافی دریافت کنید

راه اندازی پخش زنده اینترنتی

با گسترش یوتیوب و اینستاگرام و سرویس پریسکوپ در دنیا پخش زنده اینترنتی محبوبیت زیادی در بین مخاطبین دنیای اینترنت پیدا کرده است. این محبوبیت باعث شده تا سرویس‌های ایرانی نیز خدمات پخش زنده اینترنتی را ارائه دهند. در این بین انتقال تصویر حرفه‌ای از خروجی دوربین‌های حرفه‌ای و سوییچ‌های تدوین بر روی لایو سرویس‌های مختلف مثل لایو اینستاگرام از جمله چالش‌های کاربران است.ما در لایوگرافی با اعزام کارشناس پخش زنده اینترنتی به همراه کلیه تجهیزات لازم این امکان را برای شما فراهم می‌کنیم تا تصاویر حرفه‌ای خود را بدون محدودیت‌های موجود در تلفن همراه بر روی سرویس‌های مختلف پخش کنید. راه اندازی پخش زنده اینترنتی یکی از اصلی‌ترین خدمات لایوگرافی است.

پوشش آنلاین رویداد

در دنیای امروز مهم نیست چه رویدادی در کجا برگزار می‌شود. همه کسانی که به اینترنت دسترسی دارند می‌توانند در رویداد بصورت مجازی حضور پیدا کنند. برگزار کنندگان رویداد با این امکان نگران از دست دادن مخاطبین به علت کمبود ظرفیت و یا عدم دسترسی عمومی به محل برگزاری را ندارند. بسترهای متفاوتی برای پوشش آنلاین رویداد به وجود آمده‌اند اما برای هر برگزار کننده‌ای امکان پذیر نیست تجهیزات فیلم برداری و صدا برداری را برای رویداد خود پیدا کنند. یا در شلوغی و کمبود زمان برای برنامه ریزی رویداد فیلم بردار، صدا بردار یا کارشناس پخش زنده را هماهنگ کنند. تیم با تجربه لایوگرافی به راحتی راه اندازی پوش آنلاین رویدادها را به عهده می‌گیرد.لایوگرافی متشکل از اعضای با تجربه در حوزه پوشش آنلاین رویداد، تصویر برداری و صدا برداری آماده همکاری با برگزارکنندگان رویدادها است. ما با برنامه ریزی دقیق و انجام آزمایشی پوشش آنلاین قبل از رویداد، خیال شما را از یک پخش زنده با کیفیت و بی دغدغه آسوده می‌سازیم.

کلاس آنلاین و ویدئو کنفرانس

راه اندازی و برگزاری ویدئو کنفرانس

برای ارتباط دو طرفه تصویری چند نقطه از دنیا با یکدیگر از ویدئو کنفرانس استفاده می‌شود. برای جلسات مدیران، مصاحبه‌ها و کنفرانس ها بسترهای مختلفی وجود دارد اما دردسرهای زیادی از جمله اینترنت، هماهنگی و کار با بسترها هست. لایوگرافی با تیم مجرب خود این تماس‌ها را به راحتی با بالاترین کیفیت ممکن از نظر صدا و تصویر برقرار می‌کند. مدیران با همکاری لایوگرافی بدون تداخل در صدا و تصویر می‌توانند جلسات مهم و بین المللی خود را برقرار کنند.ما در تیم لایوگرافی تجربه راه اندازی و برگزاری ویدئو کنفرانس برای اتفاقات حساس تجاری، دولتی و پزشکی را داریم.

لایو استریمینگ

تکنولوژی لایو استریمینگ یا پخش زنده اینترنتی با توجه به گسترش نفوذ اینترنت در دنیا کاربردها و موارد استفاده متعددی پیدا کرده است. از جمله این کاربردها گیم استریمینگ است که برای گیمرهای حرفه‌ای دنیای جدیدی را برای ارائه سبک بازی خود به وجود آورده است. علاوه بر گیم استریمینگ، کاربرد لایو استریمینگ در دنیا روز به روز در حال افزایش است.ما در لایوگرافی علاوه بر داشتن دانش و تجهیزات لازم برای راه اندازی پخش زنده اینترنتی تخصص کامل در زمینه پلتفرم‌ها و روش‌های لایو استریمینگ داریم که در قالب جلسات مشاوره ارائه می‌دهیم.

تولید محتوای آموزشی در استودیو

تو دنیای امروز خیلی از ما برای کلاس‌هایی که در زمان مناسبی برگزار نمی‌شوند ولی از اهمیت بالایی برای ما برخوردارند امکان شرکت در کلاس را نداریم. به همین سبب خیلی از کلاس‌ها کنسل شده و اساتید و برگزارکنندگان کلاس متضرر می‌شوند.تیم لایوگرافی برای این مشکل راه حلی ساده پیدا کرده! کلاس‌های خود را در محیط استودیویی با صدابرداری و فیلم برداری حرفه‌ای انجام دهید و آنلاین پخش کنید. و به این صورت همه امکان استفاده از محتوای کلاس را دارند و برگزارکنندگان هیچوقت نگران ظرفیت کلاس نیستند.برای کسانی که امکان مشاهده کلاس در ساعت پخش زنده اینترنتی را ندارند هم می‌توان فایل تصویری کلاس را برای دانلود در اختیار شرکت کنندگان کلاس آنلاین قرار داد.

برگزاری کلاس آنلاین

دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های دنیا برای داشتن دانشجو و یا دانش آموز در سرتاسر دنیا از بسترهای مختلف برای برگزاری کلاس‌های آنلاین استفاده می‌کنند. این بسترها فضایی فراهم ساختند تا اساتید بتوانند از هر مکانی، فقط با دسترسی داشتن به اینترنت، به دانشجوهای خود آموزش دهند. این بسترها با داشتن صفحه‌ای مجازی برای یادداشت‌های اساتید، امکان پرسش و پاسخ به صورت متنی و صوتی و تصویری، امکان پخش پاور پوینت و اشتراک فایل بستری مناسب برای کلاس مجازی هستند.اگر به فکر برگزاری کلاس آنلاین هستید اما دردسرهای فنی و تکنیکال آن مانع تحقق هدفتان شده است نگران نباشید! لایوگرافی تمام نیاز شما را برای برگزاری کلاس آنلاین برطرف می‌کند. زیرساخت فنی، بستر تعاملی، امکانات فنی و تجهیزات چند رسانه‌ای به همراه تجربه راه اندازی و برگزاری کلاس آنلاین از ما و تجربه لذت بخش تدریس راه دور برای شما.

راه اندازی و برگزاری وبینار

برگزاری وبینار جایگزین کم هزینه و مؤثری بجای سمینارهای حضوری است. در وبینارها شما با محدودیت‌های فیزیکی و حمل و نقل رو به رو نیستید و به همین خاطر دایره بزرگتری از مخاطبین در جامعه آماری هدف شما قرار دارد. بخاطر کاهش هزینه‌های برگزاری، قیمت بلیت وبینارها به مراتب کمتر از سمینارهای حضوری است و به همین خاطر نرخ جذب مخاطبین نیز بالاتر است.تنها فاصله‌ای که شما با راه اندازی و برگزاری وبینار دارید تیمی است که از لحاظ فنی، دانش و تجربه بتواند شما را یاری کند. تیم لایوگرافی با داشتن تیم فنی پخش زنده اینترنتی و مسلط بودن به بسترهای مختلف وبینار، کلاس آنلاین و راه اندازی پخش زنده اینترنتی امکان برگزاری وبینار و کلاس آنلاین را با کمترین هزینه و زمان برای شما فراهم می‌سازد.

مسیر کاری تیم لایوگرافی

انتخاب سرویس مورد نظر

(مشاوره)

بررسی توسط تیم لایوگرافی

برگزار کردن پخش زنده اینترنتی