وبینار چیست؟

مشاهده رویدادها

وبینار مخفف web-based seminar است که معنی آن سخنرانی، کلاس آنلاین، کارگاه یا سمینار مبتنی بر وب است. فرق این سرویس با سرویس راه اندازی پخش زنده اینترنتی این است که این ارتباط بصورت کاملا آنلاین، زنده، تعاملی و دو طرفه تو یک زمان مشخص برگزار می‌شود. به این صورت که استادان و شاگردان همرمان آنلاین شده و مانند کلاس درس یا سمینار اما به صورت مجازی برگزار می‌شود.این کلاس مجازی همچنان دارای تخته مجازی برای یادداشت‌های استاد، امکان پرسش و پاسخ صوتی و متنی، و اشتراک گذاری و نمایش فایل‌های مختلف است.

همین حالا تماس بگیرید

مزایای وبینار

مشاهده رویدادها

راه اندازی و برکزاری وبینار نسبت به دوره‌های حضوری مزایای زیادی دارد. برای مثال فایل‌های آکوزشی به صورت آنلاین قابل دانلود هستند و نیاز به تبادل اطلاعات با سرعت کم یا چاپ بی کیفیت نیست. هر کسی از هرجایی می‌تواند در وبینار شرکت کند و در وافع محدودیت جغرافیایی ندارد. در لحظه مااند ویدئو کنفرانس پاسخ سوالات خود را بگیرید. غایبین وبینار می‌توانند از فایل ضبط شده کل وبینار بهره‌مند شوند. حتی با موبایل و تبلت هم می‌توانید در وبینار شرکت کنید.

همین حالا تماس بگیرید

راه اندازی و برگزاری وبینار

مشاهده رویدادها

راه اندازی و برگزاری وبینار مانند هر کار دیگری دارای پیچیدگی‌های فنی و نیازمند تجهیزات است تا یک وبینا با کیفیت بالا برگزار شود. لایوگرافی با داشتن تجربه کار در بسترهای مختلف وبینار ملی و بین المللی می‌تواند با اعزام تیم صدابرداری، تصویر برداری و کارشناس پخش زنده اینترنتی یک وبینار با کیفیت به ارمغان آورد و شما را از دردسرهای راه اندازی و برگزاری وبینار راحت می‌سازد. برای گرفتن مشاوره انتخاب بستر مناسب برای راه اندازی و برگزاری وبینار خود با ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید