سؤالات متداول

نمی‌دونی برای کارت چه برنامه هایی نیاز داری؟با ما تماس بگیر تا کمکت کنیم

پخش‌زنده

ارائه خدمات رسانه ای و پخش زنده اینترنتی از جمله برگزاری کلاس آنلاین ، وبینار، ویدئو کنفرانس ، پوشش آنلاین رویداد ها ، لایو اینستاگرام  و … از مهمترین فعالیت های لایوگرافی محسوب می شود .

برای ما هیچ محدودیتی برای اجرای پخش زنده وجود ندارد و بنا به درخواست مشتری، امکان اجرا روی پلتفرم های عمومی داخلی و خارجی از جمله یوتوب، آپارات، لحظه‌نگار، اینستاگرام و یا سرویس های اختصاصی مثل ابر آروان، ابر دراک، لنز ایرانسل، نماشا و… وجود دارد.

بله؛ ما در لایوگرافی با دار بودن امکانات سخت افزازی و نرم افزاری مناسب امکان انتشار همزمان پخش زنده روی چند پلتفرم را بصورت همزمان را داریم.

این قابلیت برای ما که به‌صورت همزمان اجرای برنامه ها را روی چند صفحه زنده منتشر نماییم؛ وجود دارد.

بله ما در حین اجرای پخش زنده می‌توانیم با فرآیند کارگردانی از هر آیتم غیر تصویری و تصویری در مراحل اجرای پخش زنده استفاده نماییم.

اگر می‌خواهید از زوایای مختلف تصاویر را به دید مخاطبان خود برسانید باید همزمان از چند دوربین استفاده کنید ، معمولا در این شرایط به  سویچر تصویر و کارگردانی الزامی است.

فیلمبرداری مستند برای کلیپ تبلیغاتی ، موشن گرافیک و استاپ موشن ، طراحی پوستر،

هماهنگی مجری ، استودیو و تجهیزات مرتبط با آن ، نورپردازی محیطی ، ویدئو وال از مجموعه کار های ما برای رویداد هاست .

بله این امکان وجود دارد فایل برنامه همزمان با اجرای زنده ضبط و بنا به درخواست مشتری ، تحویل داده می شود .

عمومی

رویداد شما در سایت لایوگرافی قابل مشاهده است. لینک اشتراک‌گذاری رویداد را می‌توانید از اتاق فرمان خودتان کپی کنید.  و پخش‌زنده را بر روی تمامی پلتفرم‌ها، مرورگرها و سیستم‌عامل‌ها فراهم می‌کند.

پخش‌زنده یا لایو استریم (livestream) به ویدیویی گفته می‌شود که در همان لحظه‌ی تولید برای بینندگان فرستاده می‌شود. درست مثل پخش‌زنده فوتبال؛ اما به جای تلویزیون از بستر اینترنت استفاده می‌شود. پخش‌زنده، یک‌طرفه است. اما اتاق مجازی یا وبینار (Webinar) که به آن وب‌کنفرانس (Web Conference) هم گفته می‌شود، فضایی شبیه کلاس درس یا اتاق جلسه است که چند نفر به صورت همزمان می‌توانند وبکم خودشان را روشن کنند و با یکدیگر به صورت صوتی و تصویری صحبت کنند. وبینار چندطرفه است و بیشتر برای جلسات و رویدادهای تعاملی مناسب است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

برنامه‌های متنوع لایو گرافی

خدمات ما شامل برگزاری رویداد،وب کنفرانس و….برای دیدن خدمات ما رو دنبال کنید