پوشش آنلاین رویداد چیست؟

مشاهده رویدادها

رویدادها راه و روش مختلفی برای دیده شدن دارند. اکثر برگزارکنندگان قبل از رویداد تبلیغات گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی از جمله تلگرام، اینستاگرام و توییتر را انجام می‌دهند. خیلی از شرکت کنندگان با همین روش جذب شده‌اند. اما خیلی از کسانی که شرکت نکرده‌اند هیچ واکنشی نسبت به آن رویداد ندارند. و اینگونه رویداد خیلی زود از تب و تاب می‌افتد و به فراموشی سپرده می‌شود تا دوره بعدی آن رویداد.

کاری که لایوگرافی برای زنده نگه داشتن رویدادها در خاطر همه انجام می‌دهد پوشش آنلاین رویداد همزمان با اجرای رویداد است. راه اندازی پخش زنده اینترنتی رویداد، انعکاس لحظه به لحظه در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و توییتر، لایو استریمینگ در بسترهای مختلف از جمله خدمات ما برای پوشش آنلابن رویداد است.

همین حالا تماس بگیرید

برگزارکنندگان برای مخاطبینی که امکان شرکت در رویداد، کلاس و یا یک جلسه را ندارند می‌توان از سرویس راه اندازی پخش زنده اینترنتی لایوگرافی استفاده کنند. لایوگرافی با اعزام تیم تصویربرداری و صدابرداری حرفه‌ای به محل رویداد پوشش آنلاین رویداد شما را با بهترین کیفیت انجام می‌دهد. پخش زنده اینترنتی در بسترهای مختلفی بسته به نیاز برگزارکننده انجام می‌شود. بسترهایی مثل: لایو اینستاگرام، لحظه نگار، اسکای روم و آپارات انجام می‌شود.

همین حالا تماس بگیرید

انعکاس و بازتاب در شبکه اجتماعی

مشاهده رویدادها

در حین برگزاری یک رویداد باید به فکر مخاطبین بیرون از رویداد هم بود. برای اینکار علاوه بر پخش زنده اینترنتی، انعکاس خبر در شبکه‌های اجتماعی مختلف نیز انجام می‌شود. در توییتر گاهی موضوعات خاصی در قالب یک هشتگ بین همه بحث می‌شود و وقتی استفاده یک هشتگ در توییت‌های نوشته شده توسط کاربران زیاد می‌شود، آن هشتگ یا آن موضوع به اصطلاح ترند می‌شود. تیم لایوگرافی با در ارتباط بودن با اینفلوئنسرهای توییتری به راحتی می‌تواند آن رویداد را در توییتر ترند کند.

علاوه بر توییتر لایوگرافی با در ارتباط بود با ادمین کانال‌های معروف تلگرام امکان فراگیر شدن و وایرال شدن پست‌های مربوط به رویداد را به راحتی فراهم می‌سازد. تعداد بازدید پست‌ها با این روش خیلی راحت به تعداد مطلوب برگزارکننده می‌رسد.

همین حالا تماس بگیرید