کلاس آنلاین چیست؟

مشاهده رویدادها

برای شرکت در کلاس‌هایی که امکان حضور استاد یا دانشجو در یک کلاس فیزیکی وجود ندارد، کلاس آنلاین برگزار می‌شود. کلاس‌های آنلاین با داشتن تخته مجازی برای یادداشت استاد، دوربین برای چهره استاد و صفحه چت برای پرسش پاسخ متنی و صوتی گزینه‌ای ایده‌آل برای تدریس از راه دور است. اما راه اندازی این سیستم‌ها پیچیدگی‌هایی دارد که اکثرا ترجیح میدن از همان روش سنتی برگزاری کلاس با بازدهی پایین استفاده کنند. تیم لایوگرافی برای تسهیل این رود آماده اعزام تیم خود می‌باشد تا کلاس شما با بالاترین کیفیت و کمترین زمان و دردسر راه اندازی شود. پخش زنده اینترنتی یک کلاس نیازمند تجربه است که ما با انجام پروژه‌های گوناگون آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

همین حالا تماس بگیرید

بسترهای کلاس آنلاین

مشاهده رویدادها

در ایران پلتفرم‌هایی برای راه اندازی کلاس آنلاین هستند که اکثرا از بسترهای خارجی مثل ادوبی کانکت (Adobe Connect) استفاده می‌کنند. کلاسی نو خود بستری برای این کار به وجود آورده که می‌تواند گزینه خوبی باشد. از خود ادوبی هم می‌توان به صورت مستقیم استفاده کرد. برای انتخاب بهترین گزینه و راه اندازی کلاس آنلاین خود آماده مشاوره دادن به شما هستیم.

همین حالا تماس بگیرید

آماده سازی کلاس آنلاین

مشاهده رویدادها

برای ارائه بهترین کیفیت با پایین ترین هزینه زمانی لایوگرافی آماده اعزام تیم خود برای صدابرداری و تصویربرداری حرفه‌ای به همراه کارشناس پخش زنده اینترنتی می‌باشد. با مشاوره گرفتن از تیم ما می‌توانید بهترین بستر، بهترین خدمات، بهترین پوشش آنلاین و لایو استریمینگ را برای کلاس آنلاین خود انتخاب کنید.

همین حالا تماس بگیرید